mate-user-admin - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Full Name
lv: Pilnais vārds

en: Password
lv: Parole

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Close
lv: Aizvērt

en: Create New User
lv: Izveidot jaunu lietotāju

en: _Cancel
lv: At_celt

en: Select
lv: Izvēlieties

en: _Open
lv: _Atvērt

en: Language
lv: Valoda

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Remove
lv: Aizvākt

en: Today
lv: Šodien

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Done
lv: Gatavs

en: Message
lv: Ziņojums
