mate-user-admin - en to mai translation catalogue (9 entries)

en: Full Name
mai: पूरा नाम

en: Password
mai: कूटशब्द

en: _Cancel
mai: रद्द करू (_C)

en: Select
mai: चुनू

en: _Open
mai: खोलू (_O)

en: User ID
mai: प्रयोक्ता आइ डी

en: Remove
mai: हटाबू

en: Cancel
mai: रद करू

en: Message
mai: संदेश
