mate-user-admin - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Full Name
mg: Anarana feno

en: Password
mg: Teny fanalahidy

en: _Cancel
mg: _Aoka

en: Select
mg: Hisafidy

en: _Open
mg: _Sokafy

en: Remove
mg: Esory

en: Cancel
mg: Ajanony

en: Message
mg: Hafatra
