mate-user-admin - en to mk translation catalogue (11 entries)

en: Full Name
mk: Цело име

en: Password
mk: Лозинка

en: Confirm
mk: Потврди

en: Close
mk: Затвори

en: _Cancel
mk: _Откажи

en: Select
mk: Одбери

en: _Open
mk: _Отвори

en: Remove
mk: Отстрани

en: Cancel
mk: Откажи

en: Done
mk: Завршено

en: Message
mk: Порака
