mate-user-admin - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Full Name
mn: Бүтэн нэр

en: Password
mn: Нууц Үг

en: _Cancel
mn: _Буцах

en: Select
mn: Сонгох

en: _Open
mn: _Нээх

en: Remove
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Таслан зогсоох

en: Message
mn: Мэдээ
