mate-user-admin - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Full Name
ne: पूरा नाम

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Confirm
ne: स्वीकृत गर्नुहोस्

en: Close
ne: बन्दगर्नुहोस्

en: _Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Select
ne: चयन गर्नुहोस्

en: _Open
ne: खोल्नुहोस्

en: Language
ne: भाषा

en: Remove
ne: हटाउने

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश
