mate-user-admin - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Full Name
nn: Fullt namn

en: Password
nn: Passord

en: Close
nn: Lukk

en: _Cancel
nn: _Avbryt

en: Select
nn: Vel

en: _Open
nn: _Opna

en: Remove
nn: Fjern

en: Today
nn: I dag

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Done
nn: Fullført

en: Message
nn: Melding
