mate-user-admin - en to oc translation catalogue (92 entries)

en: Manage user accounts
oc: Gerir los comptes d’utilizaire

en: Authentication is required to change user data
oc: Autentificacion requerida per modificar las donadas d’utilizaire

en: MATE Manager
oc: Gestionari MATE

en: open file
oc: dobrir fichièr

en: Create pid file failed
oc: Fracàs de la creacion del fichièr pid

en: write file
oc: escriure fichièr

en: write pid file failed
oc: Fracàs de l’escritura del fichièr pid

en: open pid file failed
oc: Fracàs de la dubertura del fichièr pid

en: read file
oc: legir fichièr

en: read pid file failed
oc: Fracàs de la lectura del fichièr pid

en: You cannot delete your own account.
oc: Podètz pas suprimir vòstre pròpri compte.

en: User Name
oc: Nom d’utilizaire

en: Full Name
oc: Nom complet

en: Account Type
oc: Tipe de compte

note: drop-down select boxes
en: Standard
oc: Estandard

en: The passwords entered twice are different
oc: Los senhals picats dos còps correspondon pas.

en: Mixed passwords improve security
oc: Los senhals mesclats melhoran la seguretat

en: Password
oc: Senhal

note: 新建两个单选按钮
en: Set up next time
oc: Configurar lo còp que ven

en: Now set the password
oc: Configurar lo senhal ara

en: generation password
oc: generar senhal

en: Confirm
oc: Confirmar

en: Close
oc: Tampar

en: Create New User
oc: Crear un utilizaire novèl

en: _Cancel
oc: _Anullar

en: Select
oc: Seleccionar

en: Load Local Picture
oc: Car un imatge local

en: Browse for more pictures
oc: Recercar d'autres imatges

en: _Open
oc: _Dobrir

en: Local Picture
oc: Imatge local

en: Avatar list
oc: Lista d’avatars

en: No Settings
oc: Cap de paramètre

en: Language
oc: Lenga

en: Automatic logon
oc: Connexion automatica

en: Login time
oc: Ora de connexion

en: Group Manage
oc: Gestion dels grops

en: Change Name
oc: Modificar lo nom

en: The groupname cannot start with a - .
oc: Lo nom de grop pòt pas començar per « - ».

en: Group Name
oc: Nom de grop

en: Group ID
oc: Identificant del grop

en: New Group Name
oc: Nom del grop novèl

en: Username
oc: Nom d’utilizaire

en: User ID
oc: ID utilizaire

en: Remove
oc: Suprimir

en: Group id
oc: ID grop

en: Switch Groups
oc: Escambiar grops

en: Create Groups
oc: Crear de grops

en: Remove Groups
oc: Suprimir los gropes

en: Current User - %s
oc: Utilizaire actual - %s

en: This Week
oc: Aquesta setmana

en: Last Week
oc: La setmana passada

en: Today
oc: Uèi

en: Yesterday
oc: Ièr

en: %b %e
oc: %e %b

en: %b %e, %Y
oc: %e %B %Y

en: Session Ended
oc: Session acabada

en: Session Started
oc: Session començada

en: %s — Account Activity
oc: %s — Activitat del compte

en: previous
oc: precedent

en: next
oc: seguent

en: Account is disable
oc: Compte desactivat

en: Get User Info
oc: Informacions utilizaire

en: user count is 0
oc: lo comptador utilizaire es a 0

en: More…
oc: Mai…

en: No languages found
oc: Cap de lenga pas trobada

en: Cancel
oc: Anullar

en: Done
oc: Acabat

en: The passwords do not match.
oc: Los senhals correspondon pas.

en: Now set up
oc: Configurar ara

en: User Password
oc: Senhal utilizaire

en: _Return
oc: _Retorn

en: Message
oc: Messatge

en: The new password needs to be different from the old one
oc: Lo senhal novèl deu èsser diferent de l'ancian

en: Try changing some letters and numbers
oc: Ensajatz de cambiar qualques letras e chifras

en: Try changing the password a bit more
oc: Ensajatz de modificar un pauc mai lo senhal

en: A password without your user name would be stronger
oc: Un senhal que conten pas vòstre nom d'utilizaire seriá mai fòrt

en: Try to avoid using your name in the password
oc: Ensajatz d'incorporar pas vòstre nom dins lo senhal

en: Try to avoid some of the words included in the password
oc: Ensajatz d'evitar d'unes mots contenguts dins lo senhal

en: Try to avoid common words
oc: Ensajatz d'evitar de mots usuals

en: Try to avoid reordering existing words
oc: Ensajatz d'evitar de rearrengar los mots existents

en: Try to use more numbers
oc: Ensajatz d'utilizar mai de chifras

en: Try to use more uppercase letters
oc: Ensajatz d'utilizar mai de letras majusculas

en: Try to use more lowercase letters
oc: Ensajatz d'utilizar mai de letras minisculas

en: Try to use more special characters, like punctuation
oc: Ensajatz d'utilizar mai de caractèrs especials, coma las pontuacions

en: Try to use a mixture of letters, numbers and punctuation
oc: Ensajatz d'utilizar una mescla de letras, de chifras e de ponctuacions

en: Try to avoid repeating the same character
oc: Ensajatz d'evitar la repeticion del meteis caractèr

en: Try to avoid repeating the same type of character: you need to mix up letters, numbers and punctuation.
oc: Ensajatz d'evitar la repeticion del meteis caractèr : vos cal mesclar de letras, de chifras e de ponctuacions.

en: Try to avoid sequences like 1234 or abcd
oc: Ensajatz d'evitar de sequéncias talas coma 1234 o abcd

en: Password length needs more than 8 characters
oc: La longor de senhal requerida es de mai de 8 caractèrs

en: Some settings must be unlocked before they can be changed
oc: Devètz desverrolhar certans paramètres per los modificar

en: Add User
oc: Apondre un utilizaire

en: Mate User Manager
oc: Gestionari d’utilizaire MATE
