mate-user-admin - en to or translation catalogue (10 entries)

en: Full Name
or: ପୂରା ନାମ

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ

en: _Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ (_C)

en: Select
or: ବାଛନ୍ତୁ

en: _Open
or: ଖୋଲନ୍ତୁ (_O)

en: User ID
or: ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ID

en: Remove
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Today
or: ଆଜି

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Message
or: ସନ୍ଦେଶ
