mate-user-admin - en to pa translation catalogue (14 entries)

en: Full Name
pa: ਪੂਰਾ ਨਾਂ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Close
pa: ਬੰਦ ਕਰੋ

en: Create New User
pa: ਨਵਾਂ ਯੂਜ਼ਰ ਬਣਾਓ

en: _Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ(_C)

en: Select
pa: ਚੁਣੋ

en: _Open
pa: ਖੋਲ੍ਹੋ(_O)

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: User ID
pa: ਯੂਜ਼ਰ ID

en: Remove
pa: ਹਟਾਓ

en: Today
pa: ਅੱਜ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Done
pa: ਮੁਕੰਮਲ

en: Message
pa: ਸੁਨੇਹਾ
