mate-user-admin - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Full Name
ro: Nume complet

en: Password
ro: Parolă

en: Confirm
ro: Confirmă

en: Close
ro: Închide

en: Create New User
ro: Creare utilizator nou

en: _Cancel
ro: _Renunță

en: Select
ro: Selectați

en: _Open
ro: _Deschide

en: Language
ro: Limbă

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Remove
ro: Elimină

en: Today
ro: Azi

en: Cancel
ro: Renunță

en: Done
ro: Făcut

en: Message
ro: Mesaj
