mate-user-admin - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Full Name
si: සම්පූර්ණ නම

en: Password
si: රහස්පදය

en: _Cancel
si: අවලංගු කරන්න (_C)

en: Select
si: තෝරන්න

en: _Open
si: විවෘත කරන්න (_O)

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Message
si: පණිවිඩ
