mate-user-admin - en to sl translation catalogue (124 entries)

en: Manage user accounts
sl: Upravljate uporabniške račune

en: Authentication is required to change user data
sl: Zahtevana je overitev za spremembo uporabniških podatkov

en: MATE Manager
sl: Upravljalnik MATE

en: Managing Linux Local Users and Groups
sl: Upravlja Linux lokalne uporabnike in skupine

en: Mate Manager is a graphical application that manages local users and groups. It can add and delete local users, change user name, user type, user language, user password, automatic login. You can view the user's login record. By working with group-service, groups of users can be managed, such as adding/removing existing groups and creating/deleting new groups.
sl: Mate Manager je grafična aplikacija, ki upravlja krajevne uporabnike in skupine. Lahko dodaja in briše krajevne uporabnike, spreminja uporabniško ime, vrsto uporabnika, uporabniški jezik, uporabniško geslo, samodejno prijavo. Ogledate si lahko zapisnik uporabnikovih prijav. Z delom s storitvami skupine je mogoče upravljati skupine uporabnikov, npr. dodajati/odstranjevati obstoječe skupine in ustvarjati/brisati nove skupine.

en: open file
sl: odpri datoteko

en: Create pid file failed
sl: Ustvarjanje datoteke pid je spodletelo

en: write file
sl: zapiši datoteko

en: write pid file failed
sl: Zapisovanje v datoteko pid je spodletelo

en: open pid file failed
sl: Odpiranje datoteke pid je spodletelo

en: read file
sl: branje datoteke

en: read pid file failed
sl: Branje datoteke pid je spodletelo

en: Remove User
sl: Odstrani uporabnika

en: You cannot delete your own account.
sl: Ne morete izbrisati svojega računa.

en: user is still logged in
sl: Uporabnik je še naprej prijavljen.

en: Remove '%s' user
sl: Odstrani uporabnika »%s«

en: Whether to remove the user's home directory
sl: Ali želite odstraniti domačo mapo uporabnika

en: Repeat of user name.Please try another
sl: Ta uporabnik že obstaja. Izberite drugo ime

en: Repeat of user home name.Please try another
sl: Ta domača mapa uporabnika že obstaja. Izberite drugo

en: The username cannot start with a - .
sl: Uporabniško ime se ne sme začeti z -.

en: The username should only consist of upper and lower case 
    letters from a-z,digits and the following characters: . - _
sl: Uporabniško ime je lahko sestavljeno samo iz velikih in majhnih
    črk od a-z, številk in naslednjih znakov: . - _

en: This will be used to name your home folder and can't be changed
sl: To bo uporabljeno kot ime domače mape in je ni mogoče spremeniti

en: Creating User
sl: Ustvarjanje uporabnika

en: User Name
sl: Uporabniško ime

en: Full Name
sl: Polno ime

en: Account Type
sl: Vrsta računa

note: drop-down select boxes
en: Standard
sl: Običajne

en: Administrators
sl: Skrbniki

en: The passwords entered twice are different
sl: Dvakrat vnesena gesla se razlikujeta

en: Mixed passwords improve security
sl: Mešana gesla izboljšajo varnost

en: Password
sl: Geslo

note: 新建两个单选按钮
en: Set up next time
sl: Nastavite naslednjič

en: Now set the password
sl: Zdaj nastavi geslo

en: generation password
sl: generirajte geslo

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Close
sl: Zapri

en: Create New User
sl: Ustvari novega uporabnika

en: Create Crop File
sl: Ustvari obrezano datoteko

en: failed to create temporary file for image data
sl: ni bilo mogoče ustvariti začasne datoteke za slikovne podatke

en: _Cancel
sl: _Prekliči

en: Select
sl: Izberi

en: Load Local Picture
sl: Naložite lokalno sliko

en: Browse for more pictures
sl: Poiščite več slik

en: _Open
sl: _Odpri

en: Local Picture
sl: Lokalna slika

en: Avatar list
sl: Seznam podob

en: There is no address to store photos
sl: Ni naslova za shranjevanje fotografij

en: No Settings
sl: Brez nastavitev

en: Language
sl: Jezik

en: Automatic logon
sl: Samodejna prijava

en: Login time
sl: Čas prijave

en: Group Manage
sl: Upravljanje skupine

en: Setting Groups
sl: Nastavitev skupin

en: Change Name
sl: Spremeni ime

en: Please enter a valid character
sl: Vnesite veljaven znak

en: Use Enter Key to Save Modifications
sl: Uporabite tipko Enter za shranitev sprememb

en: Repeat of group name.Please try another
sl: To ime skupine že obstaja. Izberite drugo

en: The groupname cannot start with a - .
sl: Ime skupine se ne sme začeti z - .

en: The first character of the group name needs use letter
sl: Za prvi znak imena skupine je potrebna črka

en: The groupname should only consist of upper and lower case 
    letters from a-z,digits and the following characters: . - _
sl: Ime skupine je lahko sestavljeno samo iz velikih in majhnih
    črk od a-z, številk in naslednjih znakov: . - _

en: Create New Group
sl: Ustvari novo skupino

en: Create New Group Failed
sl: Ustvarjanje nove skupine spodletelo

en: Remove Group
sl: Odstrani skupina

en: Whether to remove the selected group
sl: Ali želite odstraniti izbrano skupino

en: Initialization group management
sl: Inicializacija upravljanja skupin

en: Initialization failed, please see Group 
     Management Service Interface function
sl: Inicializacija je spodletela, glejte funkcijo
      Vmesnik storitve upravljanja skupin

en: Failed to contact the group service
sl: S skupinsko storitvijo ni bilo mogoče navezati stika

en: Please make sure that the group-service is installed and enabled.
     url: https://github.com/zhuyaliang/group-service
sl: Zagotovite, da je storitev group-service nameščena in omogočena.
     URL: https://github.com/zhuyaliang/group-service

en: Click the unlock button on the "swith-group" page
sl: Kliknite gumb odklepa na strani »swith-group«

en: Group Name
sl: Ime skupine

en: Group ID
sl: ID skupine

en: New Group Name
sl: Novo ime skupine

en: Please select the user to add to the new group
sl: Izberite uporabnika, ki ga želite dodati v novo skupino

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: User ID
sl: ID uporabnika

en: Remove
sl: Odstrani

en: Group id
sl: ID skupine

en: Create User Group
sl: Ustvari uporabniško skupino

en: Create User Group Successfully,Please view the end of the switch-groups list.
sl: Uspešno ustvarjena skupina uporabnikov. Oglejte si konec seznama skupin preklopov.

en: Switch Groups
sl: Zamenjaj skupine

en: Create Groups
sl: Ustvari skupine

en: Remove Groups
sl: Odstrani skupine

en: Current User - %s
sl: Trenutni uporabnik - %s

en: This Week
sl: Ta teden

en: Last Week
sl: Prejšnji teden

en: Today
sl: Danes

en: Yesterday
sl: Včeraj

en: Session Ended
sl: Seja je končana

en: Session Started
sl: Seja se je začela

en: %s — Account Activity
sl: %s — Dejavnost računa

en: previous
sl: prejšni

en: next
sl: naslednji

en: Account is disable
sl: Račun je onemogočen

en: Get User Info
sl: Pridobite informacije o uporabniku

en: user count is 0
sl: število uporabnikov je 0

en: More…
sl: Več...

en: No languages found
sl: Jezikov ni bilo mogoče najti

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Done
sl: Končano

en: The passwords do not match.
sl: Gesli se ne ujemata.

en: Now set up
sl: Sedaj nastavite

en: User Password
sl: Uporabniško geslo

en: _Return
sl: _Nazaj

en: Message
sl: Sporočilo

en: The new password needs to be different from the old one
sl: Novo geslo naj bo drugačno od starega

en: Try changing some letters and numbers
sl: Poskusite spremeniti nekaj črk in številk

en: Try changing the password a bit more
sl: Poskusite malo bolj spremeniti geslo

en: A password without your user name would be stronger
sl: Geslo brez uporabniškega imena bi bilo močnejše

en: Try to avoid using your name in the password
sl: Poskusite se izogniti uporabi imena v geslu

en: Try to avoid some of the words included in the password
sl: Poskusite se izogniti nekaterim besedam, ki jih vsebuje geslo

en: Try to avoid common words
sl: Poskusite se izogniti pogostim besedam

en: Try to avoid reordering existing words
sl: Poskusite se izogniti preurejanju obstoječih besed

en: Try to use more numbers
sl: Poskusite uporabiti več številk

en: Try to use more uppercase letters
sl: Poskusite uporabiti več črk z veliko začetnico

en: Try to use more lowercase letters
sl: Poskusite uporabiti več črk z malo začetnico

en: Try to use more special characters, like punctuation
sl: Poskusite uporabiti več posebnih znakov, kot so ločila

en: Try to use a mixture of letters, numbers and punctuation
sl: Poskusite uporabiti mešanico črk, številk in ločil

en: Try to avoid repeating the same character
sl: Poskusite se izogniti ponovitvi istega znaka

en: Try to avoid repeating the same type of character: you need to mix up letters, numbers and punctuation.
sl: Poskusite se izogniti ponavljanju iste vrste znakov: mešati morate črke, številke in ločila.

en: Try to avoid sequences like 1234 or abcd
sl: Poskusite se izogniti zaporedjem, kot so 1234 ali abcd

en: Password length needs more than 8 characters
sl: Dolžina gesla naj bo več kot 8 znakov

en: Some settings must be unlocked before they can be changed
sl: Nekatere nastavitve je potrebno odkleniti, preden jih lahko spremenite.

en: Add User
sl: Dodaj uporabnika

en: Mate User Manager
sl: Upravljalnik uporabnikov Mate
