mate-user-admin - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Full Name
sq: Emri dhe mbiemri

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Confirm
sq: Konfirmo

en: Close
sq: Mbyll

en: _Cancel
sq: _Anulo

en: Select
sq: Zgjidh

en: _Open
sq: _Hap

en: Language
sq: Gjuha

en: Remove
sq: Hiq

en: Today
sq: Sot

en: Cancel
sq: Anulo

en: Done
sq: Perfunduar

en: Message
sq: Mesazhi
