mate-user-admin - en to sr translation catalogue (126 entries)

en: Manage user accounts
sr: Управљајте корисничким налозима

en: Authentication is required to change user data
sr: Потребно је потврђивање идентитета за промену корисничких података

en: MATE Manager
sr: Мејтов управник

en: Managing Linux Local Users and Groups
sr: Управљање Линуксовим локалним корисницима и групама

en: Mate Manager is a graphical application that manages local users and groups. It can add and delete local users, change user name, user type, user language, user password, automatic login. You can view the user's login record. By working with group-service, groups of users can be managed, such as adding/removing existing groups and creating/deleting new groups.
sr: Мејтов управник је графички програм који управља локалним корисницима и групама. Може додати и брисати локалне кориснике, променити име, врсту, језик и лозинку корисника, аутоматско пријављивање. Можете видети запис пријављивања корисника. У раду са услугом-групе, групама корисника се може управљати, као што је додавање/уклањање постојећих група и стварање/брисање нових група.

en: open file
sr: отварање датотеке

en: Create pid file failed
sr: Стварање датотеке пид-а није успело

en: write file
sr: писање датотеке

en: write pid file failed
sr: писање датотеке пид-а није успело

en: open pid file failed
sr: отварање датотеке пид-а није успело

en: read file
sr: читање датотеке

en: read pid file failed
sr: читање датотеке пид-а није успело

en: Remove User
sr: Уклони корисника

en: You cannot delete your own account.
sr: Не можете обрисати ваш лични налог.

en: user is still logged in
sr: корисник је и даље пријављен

en: Remove '%s' user
sr: Уклони „%s“ корисника

en: Whether to remove the user's home directory
sr: Да ли се уклања корисникова лична фасцикла

en: Repeat of user name.Please try another
sr: Понавља се корисничко име. Пробајте неко друго

en: Repeat of user home name.Please try another
sr: Понавља се назив личне фасцикле. Пробајте неки други

en: The username cannot start with a - .
sr: Корисничко име не може почети са „-“ .

en: The username should only consist of upper and lower case 
    letters from a-z,digits and the following characters: . - _
sr: Име корисника треба да се састоји само од великих малих 
    слова од „a-z“, цифара и следећих знакова: . - _

en: This will be used to name your home folder and can't be changed
sr: Ово ће бити коришћено за именовање ваше личне фасцикле и не може бити измењено

en: Creating User
sr: Стварање корисника

en: User Name
sr: Корисничко име

en: Full Name
sr: Име и презиме

en: Account Type
sr: Врста налога

note: drop-down select boxes
en: Standard
sr: Уобичајена

en: Administrators
sr: Администратори

en: The passwords entered twice are different
sr: Два пута унесене лозинке се разликују

en: Mixed passwords improve security
sr: Мешовите лозинке побољшавају безбедност

en: Password
sr: Лозинка

note: 新建两个单选按钮
en: Set up next time
sr: Подеси следећи пут

en: Now set the password
sr: Сада поставите лозинку

en: generation password
sr: стварање лозинке

en: Confirm
sr: Потврди

en: Close
sr: Затвори

en: Create New User
sr: Направи новог корисника

en: Create Crop File
sr: Направите датотеку одсецања

en: failed to create temporary file for image data
sr: Нисам успео да направим привремену датотеку за податке слике

en: _Cancel
sr: _Откажи

en: Select
sr: Одабери

en: Load Local Picture
sr: Учитај локалну слику

en: Browse for more pictures
sr: Потражите још слика

en: _Open
sr: _Отвори

en: Local Picture
sr: ЛОкална слика

en: Avatar list
sr: Списак аватара

en: There is no address to store photos
sr: Нема адресе за смештај фотографија

en: No Settings
sr: Нема поставки

en: Language
sr: Језик

en: Automatic logon
sr: Аутоматска пријава

en: Login time
sr: Време пријаве

en: Group Manage
sr: Управљање групом

en: Setting Groups
sr: Подешавам групе

en: Change Name
sr: Промени назив

en: Please enter a valid character
sr: Унесите исправан знак

en: Use Enter Key to Save Modifications
sr: Користите тастер „Унеси“ да сачувате измене

en: Repeat of group name.Please try another
sr: Понавља се назив групе. Пробајте неко друго

en: The groupname cannot start with a - .
sr: Назив групе не може почети са „-“ .

en: The first character of the group name needs use letter
sr: Први знак назива групе треба да буде слово

en: The groupname should only consist of upper and lower case 
    letters from a-z,digits and the following characters: . - _
sr: Назив групе треба да се састоји само од великих малих 
    слова од „a-z“, цифара и следећих знакова: . - _

en: Create New Group
sr: Направите нову групу

en: Create New Group Failed
sr: Није успело стварање нове групе

en: Remove Group
sr: Уклањање групе

en: Whether to remove the selected group
sr: Да ли се уклања изабрана група

en: Initialization group management
sr: Започињање управљања групом

en: Initialization failed, please see Group 
     Management Service Interface function
sr: Започињање није успело, погледајте функцију 
     сучеља услуге управљања групом

en: Failed to contact the group service
sr: Нисам успео да контактирам услугу групе

en: Please make sure that the group-service is installed and enabled.
     url: https://github.com/zhuyaliang/group-service
sr: Уверите се да је „group-service“ инсталирано и омогућено.
     url: https://github.com/zhuyaliang/group-service

en: Click the unlock button on the "swith-group" page
sr: Кликните на дугме откључавања на странице „swith-group“

en: Group Name
sr: Назив групе

en: Group ID
sr: ИБ групе

en: New Group Name
sr: Нови назив групе

en: Please select the user to add to the new group
sr: Изаберите корисника за додавање у нову групу

en: Username
sr: Корисничко име

en: User ID
sr: ИБ корисника

en: Remove
sr: Уклони

en: Group id
sr: Иб групе

en: Create User Group
sr: Направите корисничку групу

en: Create User Group Successfully,Please view the end of the switch-groups list.
sr: Стварање корисничке групе је успело, погледајте крај списка промене група.

en: Switch Groups
sr: Промени групе

en: Create Groups
sr: Направи групе

en: Remove Groups
sr: Уклони групе

en: Current User - %s
sr: Текући корисник – %s

en: This Week
sr: Ове седмице

en: Last Week
sr: Прошле седмице

en: Today
sr: Данас

en: Yesterday
sr: Јуче

en: %b %e
sr: %b. %e

en: %b %e, %Y
sr: %e. %b, %Y

en: Session Ended
sr: Сесија је завршена

en: Session Started
sr: Сесија је започета

en: %s — Account Activity
sr: %s — Активност налога

en: previous
sr: претходно

en: next
sr: следеће

en: Account is disable
sr: Налог је искључен

en: Get User Info
sr: Прибави податке о кориснику

en: user count is 0
sr: број корисника је 0

en: More…
sr: Још…

en: No languages found
sr: Нисам пронашао језике

en: Cancel
sr: Откажи

en: Done
sr: Готово

en: The passwords do not match.
sr: Лозинке се не подударају.

en: Now set up
sr: Сада подеси

en: User Password
sr: Лозинка корисника

en: _Return
sr: _Врати

en: Message
sr: Порука

en: The new password needs to be different from the old one
sr: Нова лозинка треба да се разликује од старе

en: Try changing some letters and numbers
sr: Пробајте да измените нека слова и бројеве

en: Try changing the password a bit more
sr: Пробајте још само мало да измените лозинку

en: A password without your user name would be stronger
sr: Лозинка без вашег корисничког имена биће јача

en: Try to avoid using your name in the password
sr: Покушајте да избегнете ваше име у лозинки

en: Try to avoid some of the words included in the password
sr: Покушајте да избегнете неке од речи употребљених у лозинки

en: Try to avoid common words
sr: Покушајте да избегнете уобичајене речи

en: Try to avoid reordering existing words
sr: Покушајте да избегнете преуређивање постојећих речи

en: Try to use more numbers
sr: Покушајте да користите више бројева

en: Try to use more uppercase letters
sr: Покушајте да користите више великих слова

en: Try to use more lowercase letters
sr: Покушајте да користите више малих слова

en: Try to use more special characters, like punctuation
sr: Покушајте да користите више посебних знакова, као тачка

en: Try to use a mixture of letters, numbers and punctuation
sr: Покушајте да користите мешавину слова, бројева и тачака

en: Try to avoid repeating the same character
sr: Покушајте да избегнете понављање истог знака

en: Try to avoid repeating the same type of character: you need to mix up letters, numbers and punctuation.
sr: Покушајте да избегнете понављање исте врсте знака: треба да мешате велика слова, бројеве и тачке.

en: Try to avoid sequences like 1234 or abcd
sr: Покушајте да избегнете низове 1234 или „abcd“

en: Password length needs more than 8 characters
sr: Дужина лозинке треба да има више од 8 знакова

en: Some settings must be unlocked before they can be changed
sr: Неке поставке морају бити откључане да би могле да се мењају

en: Add User
sr: Додајте корисника

en: Mate User Manager
sr: Мејтов управник корисницима
