mate-user-admin - en to sr@latin translation catalogue (14 entries)

en: Full Name
sr@latin: Puno ime i prezime

en: Password
sr@latin: Lozinka

en: Close
sr@latin: Zatvoren

en: Create New User
sr@latin: Napravi novog korisnika

en: _Cancel
sr@latin: _Otkaži

en: Select
sr@latin: Odaberi

en: _Open
sr@latin: _Otvori

en: Language
sr@latin: Jezik

en: User ID
sr@latin: IB korisnika

en: Remove
sr@latin: Ukloni

en: Today
sr@latin: Danas

en: Cancel
sr@latin: Otkaži

en: Done
sr@latin: Gotovo

en: Message
sr@latin: Poruka
