mate-user-admin - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Full Name
te: పూర్తి నామము

en: Password
te: రహస్యపదం

en: Close
te: మూసివేయి

en: _Cancel
te: రద్దు(_C)

en: Select
te: ఎంపిక

en: _Open
te: తెరచు(_O)

en: User ID
te: వినియోగదారి ID

en: Remove
te: తీసివేయు

en: Cancel
te: రద్దు

en: Message
te: సందేశము
