mate-user-admin - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Full Name
th: ชื่อเต็ม

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Confirm
th: ยืนยัน

en: Close
th: ปิด

en: _Cancel
th: _ยกเลิก

en: Select
th: เลือก

en: _Open
th: _เปิด

en: Language
th: ภาษา

en: User ID
th: ID ผู้ใช้

en: Remove
th: ลบ

en: Today
th: วันนี้

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Done
th: เรียบร้อย

en: Message
th: ข้อความ
