mate-user-admin - en to tzm translation catalogue (18 entries)

en: open file
tzm: ṛẓem afaylu

en: read file
tzm: ɣer afaylu

en: Password
tzm: Taguri n uzray

en: Confirm
tzm: Ssentem

en: Close
tzm: Rgel

en: _Cancel
tzm: _Sser

en: _Open
tzm: _Ṛẓem

en: Language
tzm: Tutlayt

en: Change Name
tzm: Ssenfel isem

en: Remove Group
tzm: Kkes Tarabbut

en: Group Name
tzm: Isem n Trabbut

en: Remove
tzm: Kkes

en: Today
tzm: Ass-a

en: Yesterday
tzm: Assennaṭ

en: More…
tzm: Uggar…

en: Cancel
tzm: Sser

en: _Return
tzm: _Aɣul

en: Message
tzm: Tuzint
