mate-user-admin - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Full Name
ug: تولۇق ئاتى

en: Password
ug: ئىم

en: Create New User
ug: يېڭى ئەزا قوش

en: _Open
ug: ئاچ(_O)

en: Remove
ug: چىقىرىۋەت

en: Cancel
ug: ۋاز كەچ

en: Done
ug: تامام

en: Message
ug: ئۇچۇر
