mate-user-admin - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Full Name
ur: پورا نام

en: Password
ur: پاس ورڈ

en: Create New User
ur: نیا صارف بنائیں

en: _Cancel
ur: _ملتوی

en: _Open
ur: _کھولیں

en: Language
ur: زبان

en: User ID
ur: صارف آئی ڈی

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Today
ur: آج

en: Cancel
ur: ملتوی

en: Done
ur: ہوگیا
