mate-user-admin - en to uz translation catalogue (11 entries)

en: Full Name
uz: Toʻliq ism

note: drop-down select boxes
en: Standard
uz: Standart

en: Password
uz: Maxfiy so'z

en: Confirm
uz: Tasdiqlash

en: Close
uz: Yopish

en: _Cancel
uz: _Bekor qilish

en: _Open
uz: _Ochish

en: Language
uz: Til

en: Remove
uz: Olib tashlash

en: Today
uz: Bugun

en: Cancel
uz: Bekor qilish
