mate-user-admin - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Full Name
vi: Họ tên

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Confirm
vi: Xác nhận

en: Close
vi: Đóng tập tin

en: _Cancel
vi: Th_ôi

en: Select
vi: Chọn

en: _Open
vi: _Mở

en: User ID
vi: Mã số người dùng

en: Remove
vi: Gỡ bỏ

en: Cancel
vi: Thôi

en: Message
vi: Thông điệp
