mate-user-admin - en to wa translation catalogue (5 entries)

en: Select
wa: Tchoezi

en: _Open
wa: _Drovi

en: Remove
wa: Oister

en: Cancel
wa: Rinoncî

en: Message
wa: Messaedje
