mate-user-admin - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Full Name
bg: Пълно име

note: drop-down select boxes
en: Standard
bg: Стандартни

en: Password
bg: Парола

en: Confirm
bg: Потвърждение

en: Close
bg: Затваряне

en: Create New User
bg: Създаване на нов потребител

en: _Cancel
bg: _Отказ

en: Select
bg: Избор

en: _Open
bg: О_тваряне

en: Language
bg: Език

en: User ID
bg: Идентификатор на потребител

en: Remove
bg: Премахване

en: Today
bg: Днес

en: Cancel
bg: Отказ

en: Done
bg: Готово

en: Message
bg: Съобщение
