mate-user-admin - en to br translation catalogue (11 entries)

en: Full Name
br: Anv hag anv-bihan

en: Password
br: Ger-tremen

en: Confirm
br: Kadarnaat

en: Close
br: Serriñ

en: _Cancel
br: _Nullañ

en: Select
br: Diuzañ

en: _Open
br: _Digeriñ

en: Language
br: Yezh

en: Remove
br: Dilemel

en: Cancel
br: Nullañ

en: Message
br: Kemennadenn
