mate-user-admin - en to pl translation catalogue (125 entries)

en: Manage user accounts
pl: Zarządzaj kontami użytkownika

en: Authentication is required to change user data
pl: Wymagane jest uwierzytelnienie, aby dokonać zmiany danych użytkownika

en: MATE Manager
pl: Menedżer MATE

en: Managing Linux Local Users and Groups
pl: Zarządzanie użytkownikami i grupami lokalnymi systemu Linux

en: Mate Manager is a graphical application that manages local users and groups. It can add and delete local users, change user name, user type, user language, user password, automatic login. You can view the user's login record. By working with group-service, groups of users can be managed, such as adding/removing existing groups and creating/deleting new groups.
pl: Menedżer MATE to graficzna aplikacja do zarządzania lokalnymi użytkownikami i grupami. Może: dodawać i usuwać lokalnych użytkowników, zmieniać nazwę użytkownika, typ użytkownika, język użytkownika, hasło użytkownika, automatyczne logowanie. Pozwala na wyświetlanie rejestru logowania użytkownika. Pracując z usługą grupową, można zarządzać grupami użytkowników, na przykład dodawać lub usuwać istniejące grupy i tworzyć lub usuwać nowe grupy.

en: open file
pl: otwórz plik

en: Create pid file failed
pl: Tworzenie pliku PID nie powiodło sie

en: write file
pl: zapisz plik

en: write pid file failed
pl: Zapisanie pliku PID nie powiodło sie

en: open pid file failed
pl: Otwarcie pliku PID nie powiodło sie

en: read file
pl: odczytaj plik

en: read pid file failed
pl: Odczytanie pliku PID nie powiodło sie

en: Remove User
pl: Usuń Użytkownika

en: You cannot delete your own account.
pl: Nie możesz usunąć swojego konta

en: user is still logged in
pl: użytkownik jest nadal zalogowany

en: Remove '%s' user
pl: Usuń użytkownika '%s'

en: Whether to remove the user's home directory
pl: Czy usunąć katalog domowy użytkownika

en: Repeat of user name.Please try another
pl: Powtórz nazwę użytkownika. Spróbuj ponownie

en: Repeat of user home name.Please try another
pl: Powtórz nazwę domową użytkownika.Proszę spróbuj innej

en: The username cannot start with a - .
pl: Nazwa użytkownika nie może rozpoczynać się od - .

en: The username should only consist of upper and lower case 
    letters from a-z,digits and the following characters: . - _
pl: Nazwa użytkownika powinna składać się wyłącznie 
    z małych i dużych liter, cyfr oraz znaków: . - _

en: This will be used to name your home folder and can't be changed
pl: Ta nazwa zostanie użyta jako nazwa twojego katalogu domowego i nie będzie mogła być zmieniona

en: Creating User
pl: Tworzenie Użytkownika

en: User Name
pl: Nazwa użytkownika

en: Full Name
pl: Imię i nazwisko

en: Account Type
pl: Typ Konta

en: Administrators
pl: Administratorzy

en: The passwords entered twice are different
pl: Wprowadzone hasłą różnią się

en: Mixed passwords improve security
pl: Mieszane hasła zwiększają bezpieczeństwo

en: Password
pl: Hasło

note: 新建两个单选按钮
en: Set up next time
pl: Ustaw następnym razem

en: Now set the password
pl: Ustaw hasło teraz

en: generation password
pl: utworzenie hasła

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Close
pl: Zamknij

en: Create New User
pl: Utwórz nowego użytkownika

en: Create Crop File
pl: Utwórz plik wycięcia

en: failed to create temporary file for image data
pl: utworzenie pliku tymczasowgo dla obrazu nie powiodło się

en: _Cancel
pl: _Anuluj

en: Select
pl: Zaznacza

en: Load Local Picture
pl: Ładowanie Pliku Lokalnego

en: Browse for more pictures
pl: Wyszukaj więcej obrazów

en: _Open
pl: _Otwórz

en: Local Picture
pl: Obraz Lokalny

en: Avatar list
pl: Lista awatarów

en: There is no address to store photos
pl: Brak adresu do przechowywania zdjęć

en: No Settings
pl: Brak Ustawień

en: Language
pl: Język

en: Automatic logon
pl: Automatyczne logowanie

en: Login time
pl: Czas logowania

en: Group Manage
pl: Zarządzanie Grupą

en: Setting Groups
pl: Ustawienia Grup

en: Change Name
pl: Zmień Nazwę

en: Please enter a valid character
pl: Proszę podać prawidłowy znak

en: Use Enter Key to Save Modifications
pl: Użyj klawisza Enter aby zapisać zmiany

en: Repeat of group name.Please try another
pl: Powtórz nazwe grupy. Spróbuj ponownie

en: The groupname cannot start with a - .
pl: Nazwa użytkownika nie może rozpoczynać się od - .

en: The first character of the group name needs use letter
pl: Pierwszy znak nazwy grupy musi być literą

en: The groupname should only consist of upper and lower case 
    letters from a-z,digits and the following characters: . - _
pl: Nazwa grupy powinna składać się tylko z wielkich i małych liter 
    od a do z, cyfr i następujących znaków: . - _

en: Create New Group
pl: Stwórz nową grupę

en: Create New Group Failed
pl: Tworzenie nowej grupy nie powiodło się

en: Remove Group
pl: Usuń grupę

en: Whether to remove the selected group
pl: Czy usunąć zaznaczoną grupę?

en: Initialization group management
pl: Uruchamianie menadżera grup

en: Initialization failed, please see Group 
     Management Service Interface function
pl: Nie udało się uruchomić, sprawdź działanie 
    Interfejsu usługi zarządzania grupami

en: Failed to contact the group service
pl: Nie można połączyć się z usługą grupy.

en: Please make sure that the group-service is installed and enabled.
     url: https://github.com/zhuyaliang/group-service
pl: Upewnij się że usługa group-service jest zainstalowana i włączona.
     url: https://github.com/zhuyaliang/group-service

en: Click the unlock button on the "swith-group" page
pl: Kliknij przycisk odblokowania na stronie "przełącznika grup"

en: Group Name
pl: Nazwa grupy

en: Group ID
pl: Identyfikator grupy

en: New Group Name
pl: Nazwa nowej grupy

en: Please select the user to add to the new group
pl: Proszę wybrać użytkownika, który ma zostać dodany do nowej grupy

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: User ID
pl: Identyfikator użytkownika

en: Remove
pl: Usuń

en: Group id
pl: Identyfikator grupy

en: Create User Group
pl: Stwórz grupę użytkowników

en: Create User Group Successfully,Please view the end of the switch-groups list.
pl: Tworzenie grupy użytkownika zakończone, sprawdź na końcu listy przełącznika grup.

en: Switch Groups
pl: Przełącznik grup

en: Create Groups
pl: Stwórz grupy

en: Remove Groups
pl: Usuń Grupy

en: Current User - %s
pl: Bieżący użytkownik - %s

en: This Week
pl: Ten tydzień

en: Last Week
pl: Poprzedni tydzień

en: Today
pl: Dzisiaj

en: Yesterday
pl: Wczoraj

en: %b %e
pl: %e %b

en: %b %e, %Y
pl: %e%b %Y

en: Session Ended
pl: Sesja zakończona

en: Session Started
pl: Sesja rozpoczęta

en: %s — Account Activity
pl: %s — Aktywność konta

en: previous
pl: Poprzednia

en: next
pl: Następna

en: Account is disable
pl: Konto jest wyłączone

en: Get User Info
pl: Uzyskaj informacje o użytkowniku

en: user count is 0
pl: liczba użytkowników wynosi 0

en: More…
pl: Więcej...

en: No languages found
pl: Nie znaleziono języków

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Done
pl: Ukończono

en: The passwords do not match.
pl: Hasła nie są zgodne.

en: Now set up
pl: Ustaw teraz

en: User Password
pl: Hasło Użytkownika

en: _Return
pl: _Powrót

en: Message
pl: Komunikat

en: The new password needs to be different from the old one
pl: Nowe hasło musi być różne od poprzedniego

en: Try changing some letters and numbers
pl: Spróbuj zmienić kilka liter i liczb

en: Try changing the password a bit more
pl: Spróbuj zmienić hasło na lepsze

en: A password without your user name would be stronger
pl: Hasło bez nazwy użytkownika byłoby silniejsze

en: Try to avoid using your name in the password
pl: Unikaj zawierania nazwy użytkownika w haśle

en: Try to avoid some of the words included in the password
pl: Postaraj się unikać niektórych słów zawartych w haśle

en: Try to avoid common words
pl: Unikaj pospolitych słów

en: Try to avoid reordering existing words
pl: Spróbuj uniknąć zmiany kolejności istniejących słów

en: Try to use more numbers
pl: Spróbuj użyć więcej liczb

en: Try to use more uppercase letters
pl: Spróbuj użyć więcej dużych liter

en: Try to use more lowercase letters
pl: Spróbuj użyć więcej małych liter

en: Try to use more special characters, like punctuation
pl: Spróbuj użyć więcej znaków specjalnych, takich jak interpunkcja

en: Try to use a mixture of letters, numbers and punctuation
pl: Spróbuj użyć kombinacji liter, cyfr i znaków interpunkcyjnych

en: Try to avoid repeating the same character
pl: Spróbuj uniknąć powtarzania tych samych znaków

en: Try to avoid repeating the same type of character: you need to mix up letters, numbers and punctuation.
pl: Staraj się unikać powtarzania tego samego typu znaków: musisz pomieszać litery, cyfry i znaki interpunkcyjne

en: Try to avoid sequences like 1234 or abcd
pl: Staraj się unikać sekwencji takich jak 1234 lub abcd

en: Password length needs more than 8 characters
pl: Długość hasła musi być większa niż 8 znaków

en: Some settings must be unlocked before they can be changed
pl: Niektóre ustawienia muszą zostać odblokowane, zanim będzie można je zmienić

en: Add User
pl: Dodaj użytkownika

en: Mate User Manager
pl: Menedżer Użytkowników Mate
