mate-user-admin - en to xh translation catalogue (6 entries)

en: Password
xh: I-Password

en: Select
xh: Khetha

en: _Open
xh: _Vula

en: Remove
xh: Susa

en: Cancel
xh: Rhoxisa

en: Message
xh: Umyalezo
