MATE Desktop Environment - en to az translation catalogue (43 entries)

note: (itstool) path: para/ulink
en: link
az: körpü

note: (itstool) path: section/titleabbrev
en: Actions
az: Gedişatlar

note: (itstool) path: entry/para
en: Action
az: Gedişat

note: (itstool) path: entry/para
en: Description
az: İzahat

note: (itstool) path: varlistentry/term
en: Desktop
az: İş Masası

note: (itstool) path: varlistentry/term
en: Sound
az: Səs

note: (itstool) path: sect2/title
en: Preferred Applications
az: Ön Qurğulu Proqramlar

note: (itstool) path: varlistentry/term
en: Controls
az: Pəncərə görünüşü

note: (itstool) path: varlistentry/term
en: Colors
az: Rənglər

note: (itstool) path: varlistentry/term
en: Icons
az: Piktoqramlar

note: (itstool) path: sect2/title
en: Network Settings
az: Şəbəkə Qurğuları

note: (itstool) path: sect2/title (itstool) path: sect3/title (itstool) path: table/title
en: Keyboard Preferences
az: Klaviatura Qurğuları

note: (itstool) path: sect2/title
en: Mouse Preferences
az: Siçan Seçimləri

note: (itstool) path: sect1/title
en: System
az: Sistem

note: (itstool) path: sect2/title
en: Multimedia Systems Selector
az: Multimediya Sistemi Seçicisi

note: (itstool) path: entry/para
en: Pattern
az: Şablon

note: (itstool) path: entry/para (itstool) path: varlistentry/term
en: Name
az: Ad

note: (itstool) path: entry/para (itstool) path: varlistentry/term
en: Type
az: Növ

note: (itstool) path: entry/para (itstool) path: varlistentry/term
en: Location
az: Mövqe

note: (itstool) path: entry/para
en: MIME Type
az: MIME Növü

note: (itstool) path: varlistentry/term
en: Owner
az: Yiyə

note: (itstool) path: varlistentry/term
en: Group
az: Qrup

note: (itstool) path: varlistentry/term
en: None
az: Boş

note: (itstool) path: entry/para
en: Information
az: Mə'lumat

note: (itstool) path: varlistentry/term (itstool) path: section/title
en: Windows
az: Pəncərələr

note: (itstool) path: varlistentry/term
en: File Manager
az: Fayl İdarəçisi

note: (itstool) path: section/title
en: Applications
az: Proqramlar

note: (itstool) path: section/title
en: Open Location
az: Mövqeyi Aç

note: (itstool) path: section/title
en: Top Edge Panel
az: Üst Kənar Paneli

note: (itstool) path: section/title
en: Bottom Edge Panel
az: Alt Kənar Paneli

note: (itstool) path: section/title
en: Panel Properties
az: Panel Xassələri

note: (itstool) path: entry/para
en: Key
az: Açar

note: (itstool) path: section/title
en: Launcher Properties
az: Başladıcı Xassələri

note: (itstool) path: varlistentry/term
en: Command
az: Əmr

note: (itstool) path: varlistentry/term
en: Comment
az: Şərh

note: (itstool) path: section/title
en: Show Desktop Button
az: Masa üstü düyməsini göstər

note: (itstool) path: section/title
en: Menu Bar
az: Menyu Çubuğu

note: (itstool) path: section/title
en: Window List
az: Pəncərə Siyahısı

note: (itstool) path: section/title
en: Preferences
az: Qurğular

note: (itstool) path: varlistentry/term
en: Command Line
az: Əmr Sətiri

note: (itstool) path: section/title
en: Interface
az: İnterfeys

note: (itstool) path: section/title
en: Edit Bookmarks
az: Nişanları Düzəlt

note: (itstool) path: para/application
en: Volume Control
az: Səs İdarəsi
