MATE Desktop Environment - en to mg translation catalogue (49 entries)

note: (itstool) path: para/ulink
en: link
mg: rohy

note: (itstool) path: section/titleabbrev
en: Actions
mg: Asa

note: (itstool) path: entry/para
en: Action
mg: Asa

note: (itstool) path: entry/para
en: Description
mg: Fanoritsoritana

note: (itstool) path: varlistentry/term
en: Desktop
mg: Sehatr'asa

note: (itstool) path: varlistentry/term
en: Sound
mg: Feo

note: (itstool) path: sect2/title
en: Preferred Applications
mg: Rindran'asa tiana kokoa

note: (itstool) path: varlistentry/term
en: Controls
mg: Fibaikoana

note: (itstool) path: varlistentry/term
en: Colors
mg: Loko

note: (itstool) path: varlistentry/term
en: Icons
mg: Kisary

note: (itstool) path: sect2/title
en: Screensaver Preferences
mg: Safidy manokan'ny sary mitsitsy

note: (itstool) path: varlistentry/term
en: Screensaver
mg: Sary mitsitsy

note: (itstool) path: sect2/title
en: Network Settings
mg: Fandrindran'ny rezo

note: (itstool) path: sect2/title
en: Network Proxy Preferences
mg: Safidy manokan'ny proxy'ny rezo

note: (itstool) path: sect2/title (itstool) path: sect3/title (itstool) path: table/title
en: Keyboard Preferences
mg: Safidy manokan'ny fafan-teny

note: (itstool) path: sect2/title
en: Mouse Preferences
mg: Safidy manokan'ny totozy

note: (itstool) path: sect1/title
en: System
mg: Rafitra

note: (itstool) path: entry/para
en: Pattern
mg: Firafitra

note: (itstool) path: entry/para (itstool) path: varlistentry/term
en: Name
mg: Anarana

note: (itstool) path: entry/para (itstool) path: varlistentry/term
en: Type
mg: Karazana

note: (itstool) path: entry/para (itstool) path: varlistentry/term
en: Location
mg: Toerana

note: (itstool) path: entry/para
en: Volume
mg: Fitoerana

note: (itstool) path: entry/para
en: MIME Type
mg: Karazana MIME

note: (itstool) path: varlistentry/term
en: Owner
mg: Tompony

note: (itstool) path: varlistentry/term
en: Group
mg: Vondrona

note: (itstool) path: varlistentry/term
en: None
mg: Tsy misy

note: (itstool) path: varlistentry/term
en: Read-only
mg: Mamaky fotsiny

note: (itstool) path: varlistentry/term
en: List files only
mg: Rakitra ihany no asehoy

note: (itstool) path: entry/para
en: Information
mg: Fampahalalana

note: (itstool) path: varlistentry/term (itstool) path: section/title
en: Workspaces
mg: Fiasana

note: (itstool) path: varlistentry/term
en: File Manager
mg: Mpandrindra rakitra

note: (itstool) path: section/title
en: Applications
mg: Rindran'asa

note: (itstool) path: section/title
en: Open Location
mg: Sokafy io toerana io

note: (itstool) path: section/title
en: Top Edge Panel
mg: Tontonana amin'ny sisiny ambony

note: (itstool) path: section/title
en: Bottom Edge Panel
mg: Tontonana amin'ny sisiny ambany

note: (itstool) path: section/title
en: Panel Properties
mg: Toetoetry ny tontonana

note: (itstool) path: entry/para
en: Key
mg: Kitendry

note: (itstool) path: section/title
en: Launcher Properties
mg: Toetoetry ny mpandefa

note: (itstool) path: varlistentry/term
en: Command
mg: Baiko

note: (itstool) path: varlistentry/term
en: Comment
mg: Filazalazana

note: (itstool) path: section/title
en: Show Desktop Button
mg: Asehoy ny tsindrin'ny Desktop

note: (itstool) path: section/title
en: Menu Bar
mg: Tsipiky ny karazan-tsafidy

note: (itstool) path: section/title
en: Window List
mg: Lisitr'ireo fikandrana

note: (itstool) path: section/title
en: Preferences
mg: Safidy

note: (itstool) path: varlistentry/term
en: Command Line
mg: Lazam-baiko

note: (itstool) path: section/title
en: About This Document
mg: Mombamomba ity tahirin-kevitra ity

note: (itstool) path: section/title
en: Edit Bookmarks
mg: Hanova ny tobin-drohy

note: (itstool) path: glossary/title
en: Glossary
mg: Raki-teny

note: (itstool) path: para/application
en: Volume Control
mg: Fanamafisam-peo
