MATE Desktop Environment - en to mn translation catalogue (54 entries)

note: (itstool) path: para/ulink
en: link
mn: Холбоос

note: (itstool) path: section/titleabbrev
en: Actions
mn: Үйлдэл

note: (itstool) path: entry/para
en: Action
mn: Үйлдэл

note: (itstool) path: sect1/title
en: Personal
mn: Хувийн

note: (itstool) path: entry/para
en: Description
mn: Тодорхойлолт

note: (itstool) path: varlistentry/term
en: Desktop
mn: Дэлгэц

note: (itstool) path: varlistentry/term
en: Sound
mn: Аудио

note: (itstool) path: sect2/title
en: Preferred Applications
mn: Эрхэмлэсэн х.программууд

note: (itstool) path: sect1/title
en: Look and Feel
mn: Харагдах байдал

note: (itstool) path: varlistentry/term
en: Controls
mn: Хяналтууд

note: (itstool) path: varlistentry/term
en: Colors
mn: Өнгөнүүд

note: (itstool) path: varlistentry/term
en: Icons
mn: Эмблемүүд

note: (itstool) path: sect2/title
en: Screensaver Preferences
mn: Дэлгэц гамнагчийн Tохиргоонууд

note: (itstool) path: varlistentry/term
en: Screensaver
mn: Дэлгэц гамнагч

note: (itstool) path: sect1/title
en: Internet and Network
mn: Интернет болон сүлжээ

note: (itstool) path: sect2/title
en: Network Settings
mn: Сүлжээний тохиргоо

note: (itstool) path: sect2/title
en: Network Proxy Preferences
mn: Сүлжээ-итгэмжлэгчийн тохируулга

note: (itstool) path: sect1/title
en: Hardware
mn: Техник хангамж

note: (itstool) path: sect2/title (itstool) path: sect3/title (itstool) path: table/title
en: Keyboard Preferences
mn: Гарын тохируулга

note: (itstool) path: sect2/title
en: Mouse Preferences
mn: Хулганы тохируулга

note: (itstool) path: sect1/title
en: System
mn: Систем

note: (itstool) path: entry/para (itstool) path: varlistentry/term
en: Name
mn: Нэр

note: (itstool) path: entry/para (itstool) path: varlistentry/term
en: Type
mn: Төрөл

note: (itstool) path: entry/para (itstool) path: varlistentry/term
en: Location
mn: Байрлал

note: (itstool) path: entry/para
en: MIME Type
mn: MIME төрөл

note: (itstool) path: varlistentry/term
en: Owner
mn: Эзэмшигч

note: (itstool) path: varlistentry/term
en: Group
mn: Бүлэг

note: (itstool) path: varlistentry/term
en: None
mn: Хоосон

note: (itstool) path: entry/para
en: Information
mn: Мэдээлэл

note: (itstool) path: varlistentry/term (itstool) path: section/title
en: Windows
mn: Цонх

note: (itstool) path: varlistentry/term (itstool) path: section/title
en: Workspaces
mn: Талбарууд

note: (itstool) path: varlistentry/term
en: File Manager
mn: Файл менежер

note: (itstool) path: section/title
en: Applications
mn: Програм

note: (itstool) path: section/title
en: Open Location
mn: Байршил нээх

note: (itstool) path: section/title
en: Top Edge Panel
mn: Дээд ирмэгийн самбар

note: (itstool) path: section/title
en: Bottom Edge Panel
mn: Доод ирмэгийн самбар

note: (itstool) path: section/title
en: Panel Properties
mn: Самбарын тохируулга

note: (itstool) path: entry/para
en: Key
mn: Түлхүүр

note: (itstool) path: section/title
en: Launcher Properties
mn: Ачаалагчийн тодруулга

note: (itstool) path: varlistentry/term
en: Application
mn: Програм

note: (itstool) path: varlistentry/term
en: Application in Terminal
mn: Терминалын програм

note: (itstool) path: varlistentry/term
en: Command
mn: Тушаал

note: (itstool) path: varlistentry/term
en: Comment
mn: Тайлбар

note: (itstool) path: section/title
en: Show Desktop Button
mn: Дэлгэцийн товчыг харуулах

note: (itstool) path: section/title
en: Menu Bar
mn: Цэс самбар

note: (itstool) path: section/title
en: Window List
mn: Цонхны жагсаалт

note: (itstool) path: section/title
en: Preferences
mn: Тохиргоо

note: (itstool) path: varlistentry/term
en: Command Line
mn: Тушаалын мөр

note: (itstool) path: section/title
en: About This Document
mn: Энэ баримтын тухай

note: (itstool) path: section/title
en: Edit Bookmarks
mn: Хавчуургууд засварлах

note: (itstool) path: glossary/title
en: Glossary
mn: Үгсийн тайлбар

note: (itstool) path: para/application
en: Volume Control
mn: Дууны хянагч

note: (itstool) path: para/application
en: Caja
mn: Наутилус

note: (itstool) path: para/application
en: pluma
mn: Гедит
