MATE Desktop Environment - en to xh translation catalogue (44 entries)

note: (itstool) path: para/ulink
en: link
xh: unxulumano

note: (itstool) path: section/titleabbrev
en: Actions
xh: Izenzo

note: (itstool) path: entry/para
en: Action
xh: Isenzo

note: (itstool) path: entry/para
en: Description
xh: Inkcazelo

note: (itstool) path: varlistentry/term
en: Desktop
xh: I-desktop

note: (itstool) path: varlistentry/term
en: Sound
xh: Isandi

note: (itstool) path: sect2/title
en: Preferred Applications
xh: IiNkqubo eziKhethwayo

note: (itstool) path: varlistentry/term
en: Controls
xh: Izilawuli

note: (itstool) path: varlistentry/term
en: Colors
xh: Imibala

note: (itstool) path: varlistentry/term
en: Icons
xh: Imifanekiso

note: (itstool) path: sect2/title
en: Network Proxy Preferences
xh: Uluhlu lokukhetha loThungelwano lweKhompyutha esebenza njengomqobo

note: (itstool) path: sect2/title (itstool) path: sect3/title (itstool) path: table/title
en: Keyboard Preferences
xh: Uluhlu lokukhetha lwe-Keyboard

note: (itstool) path: sect2/title
en: Mouse Preferences
xh: ULuhlu lokuKhetha lweMawusi

note: (itstool) path: sect1/title
en: System
xh: Isixokelelwano

note: (itstool) path: sect2/title
en: Multimedia Systems Selector
xh: IsiXhobo sokuKhetha iiNkqubo zoSasazo ngeendlela ezininzi

note: (itstool) path: entry/para
en: Pattern
xh: iPateni

note: (itstool) path: entry/para (itstool) path: varlistentry/term
en: Name
xh: Igama

note: (itstool) path: entry/para (itstool) path: varlistentry/term
en: Type
xh: Uhlobo

note: (itstool) path: entry/para (itstool) path: varlistentry/term
en: Location
xh: Indawo

note: (itstool) path: entry/para
en: MIME Type
xh: Uhlobo lwe-MIME

note: (itstool) path: varlistentry/term
en: Owner
xh: Umnikazi

note: (itstool) path: varlistentry/term
en: Group
xh: Iqela

note: (itstool) path: varlistentry/term
en: None
xh: Akukho nanye

note: (itstool) path: entry/para
en: Information
xh: Inkcazelo

note: (itstool) path: varlistentry/term (itstool) path: section/title
en: Windows
xh: U-Windows

note: (itstool) path: varlistentry/term
en: File Manager
xh: Umphathi Wefayili

note: (itstool) path: section/title
en: Applications
xh: Iinkqubo

note: (itstool) path: section/title
en: Open Location
xh: Vula Indawo

note: (itstool) path: section/title
en: Top Edge Panel
xh: Indawo Yolawulo Engumngcipheko Ophezulu

note: (itstool) path: section/title
en: Bottom Edge Panel
xh: Indawo Yolawulo Yomzantsi Womngcipheko

note: (itstool) path: section/title
en: Panel Properties
xh: Inkcazo Yeempawu Zeziqendu Zendawo Yolawulo

note: (itstool) path: entry/para
en: Key
xh: Iqhosha

note: (itstool) path: section/title
en: Launcher Properties
xh: Iimpawu Zesimo Somndululi

note: (itstool) path: varlistentry/term
en: Command
xh: Umyalelo

note: (itstool) path: varlistentry/term
en: Comment
xh: Yenza izwi

note: (itstool) path: section/title
en: Show Desktop Button
xh: Bonisa Iqhosha Lolwazi Oluseskrinini

note: (itstool) path: section/title
en: Menu Bar
xh: Umgca Wemenyu

note: (itstool) path: section/title
en: Window List
xh: Uluhlu Lwefestile

note: (itstool) path: section/title
en: Preferences
xh: Uluhlu lwezinto ezikhethwayo

note: (itstool) path: varlistentry/term
en: Command Line
xh: Umgca woMyalelo

note: (itstool) path: section/title
en: Edit Bookmarks
xh: Hlela izinto zokuPhawula

note: (itstool) path: para/application
en: Volume Control
xh: Ulawulo lweSandi

note: (itstool) path: para/application
en: Caja
xh: i-Caja

note: (itstool) path: para/application
en: pluma
xh: I-pluma
