mate-user-share 1.25.0 - en to az translation catalogue (6 entries)

en: _Close
az: _Bağla

en: _Help
az: _Yardım

en: _Password:
az: Ş_ifrə:

en: Preferences
az: Qurğular

en: Never
az: Qətiyyən

en: Always
az: Həmişə
