mate-user-share 1.25.0 - en to be translation catalogue (45 entries)

en: Personal File Sharing Preferences
be: Настáўленні супольнага доступу да асабістых файлаў

en: _Close
be: _Закрыць

en: _Help
be: _Даведка

en: <b>Share Files over the Network</b>
be: <b>Супольны доступ да файлаў праз сетку</b>

en: _Share public files on network
be: _Адкрыць доступ да файлаў праз сетку

en: _Password:
be: _Пароль:

en: _Require password:
be: _Патрабаваць пароль:

en: <b>Share Files over Bluetooth</b>
be: <b>Супольны доступ да файлаў праз Bluetooth</b>

en: Share public files over _Bluetooth
be: Адкрыць доступ да файлаў праз _Bluetooth

en: Allo_w remote devices to delete files
be: Дазволіц_ь адлеглым прыладам выдаляць файлы

en: Require re_mote devices to bond with this computer
be: Патрабаваць ад адлеглых прылад утвараць звязванне з гэтым камп'ютарам

en: <b>Receive Files over Bluetooth</b>
be: <b>Атрымліваць файлы праз Bluetooth</b>

en: Receive files in _Downloads folder over Bluetooth
be: Захоўваць прынятыя праз Bluetooth файлы ў каталогу _Downloads

en: _Accept files:
be: _Прымаць файлы:

en: _Notify about received files
be: _Абвяшчаць пра атрыманыя файлы

en: User Share
be: Супольны доступ

en: Integrates with user-share
be: Інтэгруецца з Супольным доступам

en: Personal File Sharing
be: Супольны доступ да асабістых файлаў

en: Preferences for sharing of files
be: Настáўленні супольнага доступу

en: Personal File Sharing obexftp
be: Супольны доступ obexftp

en: Launch Personal File Sharing if enabled
be: Адкрыць супольны доступ да асабістых файлаў, калі ўключана

en: Personal File Sharing obexpush
be: Супольны доступ obexpush

en: Personal File Sharing webdav
be: Супольны доступ webdav

en: Preferences
be: Настáўленні

en: Launch Personal File Sharing Preferences
be: Адкрыць настáўленні супольнага доступу да асабістых файлаў

en: Unable to launch the Personal File Sharing preferences
be: Не выйшла адкрыць настáўленні супольнага доступу да асабістых файлаў

en: May be used to share or receive files
be: Можа быць выкарыстаны, каб дзяліцца ці атрымліваць файлы

en: May be shared over the network or Bluetooth
be: Можна адкрыць доступ па сетцы ці Bluetooth

en: May be shared over the network
be: Можна адкрыць доступ па сетцы

en: May be used to receive files over Bluetooth
be: Можа быць выкарыстаны, каб атрымліваць файлы па Bluetooth

en: No reason
be: Без прычыны

en: Could not display the help contents.
be: Не выйшла паказаць даведку.

en: Could not build interface.
be: Не выйшла стварыць інтэрфейс.

en: Never
be: Ніколі

en: When writing files
be: Пры запісванні файлаў

en: Always
be: Заўсёды

en: Only for set up devices
be: Толькі для падлучаных прылад

en: Ask
be: Пытацца

note: Translators: The %s will get filled in with the user name of the user, to form a genitive. If this is difficult to translate correctly so that it will work correctly in your language, you may use something equivalent to "Public files of %s", or leave out the %s altogether. In the latter case, please
en: %s's public files
be: Публічныя файлы %s

note: Translators: This is similar to the string before, only it has the hostname in it too.
en: %s's public files on %s
be: Публічныя файлы %s на %s

note: Translators: %s is the name of the filename received
en: You received "%s" via Bluetooth
be: Файл "%s" атрыманы праз Bluetooth

en: You received a file
be: Файл атрыманы

en: Open File
be: Адкрыць

en: Reveal File
be: Паказаць

en: File reception complete
be: Атрыманне файла завершана
