mate-user-share 1.25.0 - en to bg translation catalogue (45 entries)

en: Personal File Sharing Preferences
bg: Настройки на споделянето на личните файлове

en: _Close
bg: _Затваряне

en: _Help
bg: _Помощ

en: <b>Share Files over the Network</b>
bg: <b>Споделяне на файлове по мрежата</b>

en: _Share public files on network
bg: _Споделяне на публичните файлове по мрежата

en: _Password:
bg: _Парола:

en: _Require password:
bg: _Изискване на парола:

en: <b>Share Files over Bluetooth</b>
bg: <b>Споделяне на файлове по Bluetooth</b>

en: Share public files over _Bluetooth
bg: Споделяне на пу_бличните файлове по Bluetooth

en: Allo_w remote devices to delete files
bg: _Позволяване на отдалечените устройства да трият файлове

en: Require re_mote devices to bond with this computer
bg: _Изискване отдалечените устройства изрично да се свързват с този компютър

en: <b>Receive Files over Bluetooth</b>
bg: <b>Приемане на файлове по Bluetooth</b>

en: Receive files in _Downloads folder over Bluetooth
bg: Файловете получени от Bluetooth да се запазват в папка „_Свалени“

en: _Accept files:
bg: _Приемане на файлове:

en: _Notify about received files
bg: _Уведомяване при получаване на файлове

en: User Share
bg: Потребителско споделяне

en: Integrates with user-share
bg: Съвместимо с user-share

en: Personal File Sharing
bg: Споделяне на файлове

en: Preferences for sharing of files
bg: Настройки за споделянето на файлове

en: Personal File Sharing obexftp
bg: Лично споделяне на файлове obexftp

en: Launch Personal File Sharing if enabled
bg: Стартиране на споделянето на файлове, ако е позволено

en: Personal File Sharing obexpush
bg: Лично споделяне на файлове obexpush

en: Personal File Sharing webdav
bg: Лично споделяне на файлове webdav

en: Preferences
bg: Настройки

en: Launch Personal File Sharing Preferences
bg: Настройки на споделянето на личните файлове

en: Unable to launch the Personal File Sharing preferences
bg: Настройките на споделянето на личните файлове не могат да се стартират

en: May be used to share or receive files
bg: Може да бъде използвано за споделяне или получаване на файлове

en: May be shared over the network or Bluetooth
bg: Може да бъде споделяно в мрежата или по Bluetooth

en: May be shared over the network
bg: Може да бъде споделяно в мрежата

en: May be used to receive files over Bluetooth
bg: Може да бъде използвано за получаване на файлове по Bluetooth

en: No reason
bg: Без причина

en: Could not display the help contents.
bg: Съдържанието на помощта не може да бъде показано.

en: Could not build interface.
bg: Интерфейсът не може да бъде изграден.

en: Never
bg: Никога

en: When writing files
bg: При запис на файлове

en: Always
bg: Винаги

en: Only for set up devices
bg: Само при настроени устройства

en: Ask
bg: Питане

note: Translators: The %s will get filled in with the user name of the user, to form a genitive. If this is difficult to translate correctly so that it will work correctly in your language, you may use something equivalent to "Public files of %s", or leave out the %s altogether. In the latter case, please
en: %s's public files
bg: Публичните файлове на %s

note: Translators: This is similar to the string before, only it has the hostname in it too.
en: %s's public files on %s
bg: Публичните файлове на %s върху %s

note: Translators: %s is the name of the filename received
en: You received "%s" via Bluetooth
bg: Получихте „%s“ по Bluetooth

en: You received a file
bg: Получихте файл

en: Open File
bg: Отваряне на файл

en: Reveal File
bg: Показване на файл

en: File reception complete
bg: Файлът е получен
