mate-user-share 1.25.0 - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: _Close
bs: _Zatvori

en: _Help
bs: _Pomoć

en: _Password:
bs: _Šifra:

en: _Require password:
bs: _Potrebna šifra:

en: _Accept files:
bs: Prihv_ati fajlove:

en: _Notify about received files
bs: Obavijesti o dobije_nim fajlovima

en: Preferences
bs: Postavke

en: No reason
bs: Bez razloga

en: Could not display the help contents.
bs: Nisam mogao prikazati sadržaj pomoći.

en: Never
bs: Nikad

en: Always
bs: Uvijek

en: Ask
bs: Pitaj

en: You received a file
bs: Dobili ste fajl

en: Open File
bs: Otvori fajl

en: Reveal File
bs: Otkrij fajl
