mate-user-share 1.25.0 - en to ca translation catalogue (47 entries)

en: Personal File Sharing Preferences
ca: Preferències de la compartició de fitxers personals

en: _Close
ca: Tan_ca

en: _Help
ca: _Ajuda

en: <b>Share Files over the Network</b>
ca: <b>Compartició de fitxers a través de la xarxa</b>

en: _Share public files on network
ca: _Comparteix els fitxers públics a la xarxa

en: _Password:
ca: _Contrasenya:

en: _Require password:
ca: _Requereix contrasenya:

en: <b>Share Files over Bluetooth</b>
ca: <b>Compartició de fitxers a través de Bluetooth</b>

en: Share public files over _Bluetooth
ca: Comparteix els fitxers públics a través de _Bluetooth

en: Allo_w remote devices to delete files
ca: Permet que els dispositius remots suprimeixin _fitxers

en: Require re_mote devices to bond with this computer
ca: Requereix que els dispositius _remots es vinculin amb aquest ordinador

en: <b>Receive Files over Bluetooth</b>
ca: <b>Recepció de fitxers a través de Bluetooth</b>

en: Receive files in _Downloads folder over Bluetooth
ca: Desa els fitxers rebuts a través de Bluetooth a la carpeta _Baixades

en: _Accept files:
ca: _Accepta els fitxers:

en: _Notify about received files
ca: _Notifica en rebre fitxers

en: User Share
ca: Comparticions de l'usuari

en: Integrates with user-share
ca: S'integra amb user-share

en: Personal File Sharing
ca: Compartició de fitxers personals

en: Preferences for sharing of files
ca: Preferències per a la compartició de fitxers

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: MATE;personal;file;sharing;preferences;properties;settings;WebDAV;ObexFTP;
ca: MATE;personal;fitxer;compartició;preferències;propietats;ajusts;WebDAV;ObexFTP;

en: Personal File Sharing obexftp
ca: Compartició de fitxers personals obexftp

en: Launch Personal File Sharing if enabled
ca: Executa la compartició de fitxers personals si està habilitat

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: share;files;bluetooth;obex;http;network;copy;send;
ca: compartir;fitxers;bluetooth;obex;http;xarxa;còpia;enviar;

en: Personal File Sharing obexpush
ca: Compartició de fitxers personals obexpush

en: Personal File Sharing webdav
ca: Compartició de fitxers personals webdav

en: Preferences
ca: Preferències

en: Launch Personal File Sharing Preferences
ca: Inicia les preferències de la compartició de fitxers personals

en: Unable to launch the Personal File Sharing preferences
ca: No es pot iniciar les preferències de la compartició de fitxers personals

en: May be used to share or receive files
ca: Es pot utilitzar per compartir o rebre fitxers

en: May be shared over the network or Bluetooth
ca: Es pot compartir a través de la xarxa o per Bluetooth

en: May be shared over the network
ca: Es pot compartir a través de la xarxa

en: May be used to receive files over Bluetooth
ca: Es pot utilitzar per rebre fitxers a través de Bluetooth

en: No reason
ca: Cap motiu

en: Could not display the help contents.
ca: No s'ha pogut mostrar el contingut de l'ajuda.

en: Could not build interface.
ca: No s'ha pogut construir la interfície.

en: Never
ca: Mai

en: When writing files
ca: Quan s'escriguin fitxers

en: Always
ca: Sempre

en: Only for set up devices
ca: Només per a dispositius configurats

en: Ask
ca: Pregunta

note: Translators: The %s will get filled in with the user name of the user, to form a genitive. If this is difficult to translate correctly so that it will work correctly in your language, you may use something equivalent to "Public files of %s", or leave out the %s altogether. In the latter case, please
en: %s's public files
ca: Fitxers públics de %s

note: Translators: This is similar to the string before, only it has the hostname in it too.
en: %s's public files on %s
ca: Fitxers públics de %s a %s

note: Translators: %s is the name of the filename received
en: You received "%s" via Bluetooth
ca: Heu rebut «%s» a través de Bluetooth

en: You received a file
ca: Heu rebut un fitxer

en: Open File
ca: Obre el fitxer

en: Reveal File
ca: Revela el fitxer

en: File reception complete
ca: S'ha completat la recepció del fitxer
