mate-user-share 1.25.0 - en to crh translation catalogue (6 entries)

en: _Close
crh: _Qapat

en: _Help
crh: _Yardım

en: _Password:
crh: _Sır-söz:

en: Preferences
crh: Tercihler

en: Never
crh: Asla

en: Always
crh: Er _zaman
