mate-user-share 1.25.0 - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: _Close
eo: _Fermu

en: _Help
eo: _Helpo

en: <b>Share Files over the Network</b>
eo: <b>Komunigi dosierojn tra la reto</b>

en: _Password:
eo: _Pasvorto:

en: _Require password:
eo: _Bezonata pasvorto:

en: <b>Share Files over Bluetooth</b>
eo: <b>Komunigi dosierojn tra Bluetooth</b>

en: <b>Receive Files over Bluetooth</b>
eo: <b>Ricevi dosierojn tra Bluetooth</b>

en: _Accept files:
eo: _Akcepti dosierojn:

en: Preferences
eo: Agordoj

en: No reason
eo: Sen kialo

en: Never
eo: Neniam

en: Always
eo: Ĉiam

en: Ask
eo: Demandi

en: You received a file
eo: Vi ricevis dosieron

en: Open File
eo: Malfermi dosieron

en: Reveal File
eo: Ralkaŝi dosieron
