mate-user-share 1.25.0 - en to et translation catalogue (36 entries)

en: Personal File Sharing Preferences
et: Isiklike failide jagamise eelistused

en: _Close
et: _Sulge

en: _Help
et: A_bi

en: <b>Share Files over the Network</b>
et: <b>Failide jagamine võrku</b>

en: _Share public files on network
et: Avalikud failid on võrku _jagatud

en: _Password:
et: _Parool:

en: _Require password:
et: _Ligipääsuks on vaja parooli:

en: <b>Share Files over Bluetooth</b>
et: <b>Failide jagamine Bluetoothi kaudu</b>

en: Share public files over _Bluetooth
et: Avalikud failid on _Bluetoothi kaudu jagatud

en: Allo_w remote devices to delete files
et: Kaugseadmetel on lubatud faile _kustutada

en: Require re_mote devices to bond with this computer
et: Kaugseadmed peavad olema selle arvutiga _seotud

en: <b>Receive Files over Bluetooth</b>
et: <b>Failide vastuvõtmine Bluetoothi kaudu</b>

en: Receive files in _Downloads folder over Bluetooth
et: Üle Bluetoothi _võetakse faile vastu ja pannakse allalaadimiste kausta

en: _Accept files:
et: Failidega _nõustutakse:

en: _Notify about received files
et: Vastuvõetud failidest _teavitatakse

en: Personal File Sharing
et: Isiklike failide jagamine

en: Preferences for sharing of files
et: Failide jagamise eelistused

en: Launch Personal File Sharing if enabled
et: Isiklike failide jagamise avamine, kui see on lubatud

en: Preferences
et: Eelistused

en: Launch Personal File Sharing Preferences
et: Isiklike failide jagamise eelistuste avamine

en: Unable to launch the Personal File Sharing preferences
et: Isiklike failide jagamise eelistusi pole võimalik avada

en: No reason
et: Põhjendus puudub

en: Could not display the help contents.
et: Abiteabe sisu pole võimalik kuvada.

en: Could not build interface.
et: Liidest pole võimalik ehitada.

en: Never
et: Mitte kunagi

en: When writing files
et: Failide kirjutamiseks

en: Always
et: Alati

en: Only for set up devices
et: Ainult seadistatud seadmete korral

en: Ask
et: Küsitakse kasutajalt

note: Translators: The %s will get filled in with the user name of the user, to form a genitive. If this is difficult to translate correctly so that it will work correctly in your language, you may use something equivalent to "Public files of %s", or leave out the %s altogether. In the latter case, please
en: %s's public files
et: Kasutaja %s avalikud failid

note: Translators: This is similar to the string before, only it has the hostname in it too.
en: %s's public files on %s
et: Kasutaja %s avalikud failid hostil %s

note: Translators: %s is the name of the filename received
en: You received "%s" via Bluetooth
et: Sa võtsid Bluetoothi kaudu vastu faili "%s"

en: You received a file
et: Sulle saadeti fail

en: Open File
et: Ava fail

en: Reveal File
et: Ava kataloog

en: File reception complete
et: Faili vastuvõtmine on lõpetatud
