mate-user-share 1.25.0 - en to eu translation catalogue (45 entries)

en: Personal File Sharing Preferences
eu: Fitxategi pertsonalak partekatzearen hobespenak

en: _Close
eu: _Itxi

en: _Help
eu: _Laguntza

en: <b>Share Files over the Network</b>
eu: <b>Partekatu fitxategiak sarean zehar</b>

en: _Share public files on network
eu: _Partekatu fitxategi publikoak sarean

en: _Password:
eu: _Pasahitza:

en: _Require password:
eu: _Eskatu pasahitza:

en: <b>Share Files over Bluetooth</b>
eu: <b>Partekatu fitxategiak Bluetooth bidez</b>

en: Share public files over _Bluetooth
eu: Partekatu fitxategi publikoak _Bluetooth bidez

en: Allo_w remote devices to delete files
eu: _Baimendu urruneko gailuek fitxategiak ezabatzea

en: Require re_mote devices to bond with this computer
eu: Derrigortu _urruneko gailuei ordenagailu honekin lotzea

en: <b>Receive Files over Bluetooth</b>
eu: <b>Jaso fitxategiak Bluetooth bidez</b>

en: Receive files in _Downloads folder over Bluetooth
eu: Jaso fitxategiak _Deskargak karpetan Bluetooth bidez

en: _Accept files:
eu: _Onartu fitxategiak:

en: _Notify about received files
eu: _Jakinarazi fitxategiak jasotzean

en: Personal File Sharing
eu: Fitxategi pertsonalak partekatzea

en: Preferences for sharing of files
eu: Fitxategiak partekatzeko hobespenak

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: MATE;personal;file;sharing;preferences;properties;settings;WebDAV;ObexFTP;
eu: MATE;pertsonala;fitxategia;parkekatu;hobespenak;propietateak;ezarpenak;WebDAV;ObexFTP;

en: Personal File Sharing obexftp
eu: Fitxategi pertsonalak partekatzea obexftp

en: Launch Personal File Sharing if enabled
eu: Abiarazi fitxategi pertsonalak partekatzea gaituta badago

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: share;files;bluetooth;obex;http;network;copy;send;
eu: partekatu;fitxategiak;bluetooth;obex;http;sarea;kopiatu;bidali;

en: Personal File Sharing obexpush
eu: Fitxategi pertsonalak partekatzea obexpush

en: Personal File Sharing webdav
eu: Fitxategi pertsonalak partekatzea webdav

en: Preferences
eu: Hobespenak

en: Launch Personal File Sharing Preferences
eu: Abiarazi fitxategi pertsonalak partekatzearen hobespenak

en: Unable to launch the Personal File Sharing preferences
eu: Ezin da fitxategi pertsonalak partekatzearen hobespenak abiarazi

en: May be used to share or receive files
eu: Fitxategiak parketatzeko edo jasotzeko erabili daiteke

en: May be shared over the network or Bluetooth
eu: Sarea edo Bluetooth erabiliz parteka daiteke

en: May be shared over the network
eu: Sarearen bitartez parteka daiteke

en: May be used to receive files over Bluetooth
eu: Fitxategiak Bluetooth bitartez jasotzeko erabili daiteke

en: No reason
eu: Ez dago arrazoirik

en: Could not display the help contents.
eu: Ezin izan da laguntzako edukia bistaratu.

en: Could not build interface.
eu: Ezin izan da interfazea eraiki.

en: Never
eu: Inoiz ez

en: When writing files
eu: Fitxategiak idaztean

en: Always
eu: Beti

en: Only for set up devices
eu: Konfiguratutako gailuetan soilik

en: Ask
eu: Galdetu

note: Translators: The %s will get filled in with the user name of the user, to form a genitive. If this is difficult to translate correctly so that it will work correctly in your language, you may use something equivalent to "Public files of %s", or leave out the %s altogether. In the latter case, please
en: %s's public files
eu: %s(r)en fitxategi publikoak

note: Translators: This is similar to the string before, only it has the hostname in it too.
en: %s's public files on %s
eu: %s(r)en fitxategi publikoak (%s-(e)n)

note: Translators: %s is the name of the filename received
en: You received "%s" via Bluetooth
eu: "'%s" jaso duzu Bluetooth bidez

en: You received a file
eu: Fitxategi bat jaso duzu

en: Open File
eu: Ireki fitxategia

en: Reveal File
eu: Errebelatu fitxategia

en: File reception complete
eu: Fitxategi-harrera burutu da
