mate-user-share 1.25.0 - en to fa translation catalogue (22 entries)

en: Personal File Sharing Preferences
fa: تنظیمات اشتراک گذاری فایل های شخصی

en: _Close
fa: _بستن

en: _Help
fa: _راهنما

en: _Share public files on network
fa: اشتراک گذاری فایل های عمومی بر روی شبکه

en: _Password:
fa: کلمه عبور

en: _Require password:
fa: نیاز به کلمه عبور دارد

en: <b>Share Files over Bluetooth</b>
fa: اشتراک گذاری فایل ها بوسیله بلوتوث

en: Share public files over _Bluetooth
fa: اشتراک گذاری فایل های عمومی بر روی بلوتوث

en: Personal File Sharing
fa: فایل های به اشتراک گذاشته شخصی

en: Launch Personal File Sharing if enabled
fa: باز کردن فایل های به اشتراک گذاشته شده در صورت وجود

en: Preferences
fa: تنظیمات

en: Launch Personal File Sharing Preferences
fa: اجرای فایل های شخصی به اشتراک گذاشته

en: Unable to launch the Personal File Sharing preferences
fa: نمیتوان فایل های به اشتراک گذاشته شخصی را باز کرد

en: May be used to receive files over Bluetooth
fa: ممکن است برای دریافت فایل از بلوتوث استفاده شود

en: No reason
fa: بدون دلیل

en: Never
fa: هرگز

en: Always
fa: همیشه

en: Only for set up devices
fa: فقط برای دستگاه های تنظیم شده

en: Ask
fa: پرسیدن

en: You received a file
fa: شما یک فایل دریافت کردید

en: Open File
fa: باز کردن فایل

en: Reveal File
fa: نمایش فایل
