mate-user-share 1.25.0 - en to fy translation catalogue (5 entries)

en: _Close
fy: Slute

en: _Password:
fy: _Wachtwurd

en: Preferences
fy: Ynstellingen

en: Never
fy: Nea

en: Always
fy: Altyd
