mate-user-share 1.25.0 - en to gl translation catalogue (47 entries)

en: Personal File Sharing Preferences
gl: Preferencias de compartir ficheiros

en: _Close
gl: _Pechar

en: _Help
gl: _Axuda

en: <b>Share Files over the Network</b>
gl: <b>Compartir os ficheiros na rede</b>

en: _Share public files on network
gl: C_ompartir os ficheiros públicos na rede

en: _Password:
gl: _Contrasinal:

en: _Require password:
gl: _Requirir un contrasinal:

en: <b>Share Files over Bluetooth</b>
gl: <b>Compartir os ficheiros mediante Bluetooth</b>

en: Share public files over _Bluetooth
gl: Compartir ficheiros públicos mediante _Bluetooth

en: Allo_w remote devices to delete files
gl: Per_mitirlle aos dispositivos remotos eliminar ficheiros

en: Require re_mote devices to bond with this computer
gl: Requirir dispositivos re_motos para ligalos con este computador

en: <b>Receive Files over Bluetooth</b>
gl: <b>Recibir ficheiros mediante Bluetooth</b>

en: Receive files in _Downloads folder over Bluetooth
gl: Recibir ficheiros no cartafol de _Descargas mediante Bluetooth

en: _Accept files:
gl: _Aceptar ficheiros:

en: _Notify about received files
gl: _Informar sobre os ficheiros recibidos

en: User Share
gl: Usuario compartido

en: Integrates with user-share
gl: Integrase co usuario compartido

en: Personal File Sharing
gl: Compartir ficheiros persoais

en: Preferences for sharing of files
gl: Preferencias para compartir ficheiros

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: MATE;personal;file;sharing;preferences;properties;settings;WebDAV;ObexFTP;
gl: MATE;personal;ficheiro;compartindo;preferencias;propiedades;axustes;WebDAV;ObexFTP;

en: Personal File Sharing obexftp
gl: Compartición de ficheiros persoais obexftp

en: Launch Personal File Sharing if enabled
gl: Iniciar Compartir ficheiros persoais, se está activado

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: share;files;bluetooth;obex;http;network;copy;send;
gl: compartir;ficheiros;bluetooth;obex;http;rede;copiar;enviar;

en: Personal File Sharing obexpush
gl: Compartición de ficheiros persoais obexpush

en: Personal File Sharing webdav
gl: Compartición de ficheiros persoais  webdav

en: Preferences
gl: Preferencias

en: Launch Personal File Sharing Preferences
gl: Iniciar as Preferencias de compartir ficheiros persoais

en: Unable to launch the Personal File Sharing preferences
gl: Non é posíbel iniciar as Preferencias de compartir ficheiros persoais

en: May be used to share or receive files
gl: Pode utilizarse para compartir ou recibir ficheiros

en: May be shared over the network or Bluetooth
gl: Pode ser compartido a través da rede ou Bluetooth

en: May be shared over the network
gl: Pode ser compartido a través da rede

en: May be used to receive files over Bluetooth
gl: Pode utilizarse para recibir ficheiros por Bluetooth

en: No reason
gl: Non hai motivo

en: Could not display the help contents.
gl: Non foi posíbel amosar os contidos da axuda.

en: Could not build interface.
gl: Non foi posíbel construír a interface.

en: Never
gl: Nunca

en: When writing files
gl: Ao escribir os ficheiros

en: Always
gl: Sempre

en: Only for set up devices
gl: Só para os dispositivos configurados

en: Ask
gl: Preguntar

note: Translators: The %s will get filled in with the user name of the user, to form a genitive. If this is difficult to translate correctly so that it will work correctly in your language, you may use something equivalent to "Public files of %s", or leave out the %s altogether. In the latter case, please
en: %s's public files
gl: Ficheiros públicos de %s

note: Translators: This is similar to the string before, only it has the hostname in it too.
en: %s's public files on %s
gl: Ficheiros públicos de %s en %s

note: Translators: %s is the name of the filename received
en: You received "%s" via Bluetooth
gl: Recibiu «%s» mediante Bluetooth

en: You received a file
gl: Recibiu un ficheiro

en: Open File
gl: Abrir o ficheiro

en: Reveal File
gl: Amosar o ficheiro

en: File reception complete
gl: Completouse a recepción do ficheiro
