mate-user-share 1.25.0 - en to hr translation catalogue (45 entries)

en: Personal File Sharing Preferences
hr: Prilagodbe osobnog dijeljenja datoteka

en: _Close
hr: _Zatvori

en: _Help
hr: _Pomoć

en: <b>Share Files over the Network</b>
hr: <b>Dijeli datoteke preko mreže</b>

en: _Share public files on network
hr: _Dijeli javne datoteke na mreži

en: _Password:
hr: _Zaporka:

en: _Require password:
hr: _Zahtijevaj zaporku:

en: <b>Share Files over Bluetooth</b>
hr: <b>Dijeli datoteke putem bluetootha</b>

en: Share public files over _Bluetooth
hr: Dijeli javne datoteke putem _bluetootha

en: Allo_w remote devices to delete files
hr: Dopust_i udaljenim uređajima brisanje datoteka

en: Require re_mote devices to bond with this computer
hr: Zatraži od ud_aljenih uređaja spajanje s ovim računalom

en: <b>Receive Files over Bluetooth</b>
hr: <b>Primi datoteke putem bluetootha</b>

en: Receive files in _Downloads folder over Bluetooth
hr: Primi datoteke u_mapu preuzimanja putem bluetootha

en: _Accept files:
hr: _Prihvati datoteke:

en: _Notify about received files
hr: _Obavijesti o primljenim datotekama

en: User Share
hr: Korisničko dijeljenje

en: Integrates with user-share
hr: Spaja se s user-share

en: Personal File Sharing
hr: Osobno dijeljenje datoteka

en: Preferences for sharing of files
hr: Prilagodbe za dijeljenje datoteka

en: Personal File Sharing obexftp
hr: Osobno dijeljenje datoteka obexftp

en: Launch Personal File Sharing if enabled
hr: Pokreni osobno dijeljenje datoteka ako je omogućeno

en: Personal File Sharing obexpush
hr: Osobno dijeljenje datoteka obexpush

en: Personal File Sharing webdav
hr: Osobno dijeljenje datoteka webdav

en: Preferences
hr: Prilagodbe

en: Launch Personal File Sharing Preferences
hr: Pokreni prilagodbe osobnog dijeljenja datoteka

en: Unable to launch the Personal File Sharing preferences
hr: Nije moguće pokrenuti prilagodbe osobnog dijeljenja datoteka

en: May be used to share or receive files
hr: Može se koristiti za dijeljenje ili primanje datoteka

en: May be shared over the network or Bluetooth
hr: Može se dijeliti putem mreže ili bluetootha

en: May be shared over the network
hr: Može se dijeliti putem mreže

en: May be used to receive files over Bluetooth
hr: Može se koristiti za primanje datoteka putem bluetootha

en: No reason
hr: Nema osnove

en: Could not display the help contents.
hr: Nije moguće prikazati sadržaj pomoći.

en: Could not build interface.
hr: Nije moguće stvoriti sučelje.

en: Never
hr: Nikada

en: When writing files
hr: Kada se zapisuju datoteke

en: Always
hr: Uvijek

en: Only for set up devices
hr: Samo za postavljanje uređaja

en: Ask
hr: Pitaj

note: Translators: The %s will get filled in with the user name of the user, to form a genitive. If this is difficult to translate correctly so that it will work correctly in your language, you may use something equivalent to "Public files of %s", or leave out the %s altogether. In the latter case, please
en: %s's public files
hr: Javne datoteke od %s

note: Translators: This is similar to the string before, only it has the hostname in it too.
en: %s's public files on %s
hr: Javne datoteke od %s na %s

note: Translators: %s is the name of the filename received
en: You received "%s" via Bluetooth
hr: Dovršen prijam "%s" putem bluetootha

en: You received a file
hr: Datoteka je primljena

en: Open File
hr: Otvori datoteku

en: Reveal File
hr: Otkrij datoteku

en: File reception complete
hr: Primanje datoteke dovršeno
