mate-user-share 1.25.0 - en to hy translation catalogue (45 entries)

en: Personal File Sharing Preferences
hy: Անձնական ֆայլի փոխանակման Նախընտրանքներ

en: _Close
hy: _Փակել

en: _Help
hy: _Օգնություն

en: <b>Share Files over the Network</b>
hy: <b>Համօգտագործել Ցանցի վրայի ֆայլերը</b>

en: _Share public files on network
hy: _Համօգտագործել ցանցի հանրային ֆայլերը

en: _Password:
hy: _Գաղտնաբառ

en: _Require password:
hy: _Պահանջում է գաղտնաբառը:

en: <b>Share Files over Bluetooth</b>
hy: <b>Համօգտագործել Bluetooth֊ի ֆայերը</b>

en: Share public files over _Bluetooth
hy: Համօգտագործել _Bluetooth֊ի վրայի հանրային ֆայլերը

en: Allo_w remote devices to delete files
hy: Թույլ տալ, որ հեռավոր սարքերը ջնջեն ֆայլերը

en: Require re_mote devices to bond with this computer
hy: Պահանջում է հեռավոր սարքերի հետ կապ այս համակարգչում

en: <b>Receive Files over Bluetooth</b>
hy: <b>Bluetooth֊ի միջոցով ստանալ ֆայլեր</b>

en: Receive files in _Downloads folder over Bluetooth
hy: Ստանալ ֆայլեր Bluetooth֊ի  _Ներբեռնումների թղթապանակից

en: _Accept files:
hy: _Ընդունել ֆայլեր.

en: _Notify about received files
hy: _Տեղեկացնել ստացված ֆայլերի մասին

en: User Share
hy: Օգտագործողի Մաս

en: Integrates with user-share
hy: Ինտեգրվել օգտագործողի մասի հետ

en: Personal File Sharing
hy: Անձնական ֆայլ Կիսում

en: Preferences for sharing of files
hy: ֆայլերի փոխանակման համար նախընտրանքներ

en: Personal File Sharing obexftp
hy: Անձնական Ֆայլի Բաժանում obexftp

en: Launch Personal File Sharing if enabled
hy: Գործարկել Անձնական Ֆայլերի փոխանակումը, եթե թույլատրվում է

en: Personal File Sharing obexpush
hy: Անձնական Ֆայլի Բաժանում obexpush

en: Personal File Sharing webdav
hy: Անձնական Ֆայլի Բաժանում webdav

en: Preferences
hy: Հատկություններ

en: Launch Personal File Sharing Preferences
hy: Գործարկել Անձնական ֆայլի փոխանակման Նախընտրանքները

en: Unable to launch the Personal File Sharing preferences
hy: Անհնար է գործարկել անհատական ֆայլի փոխանակման նախընտրությունները

en: May be used to share or receive files
hy: Կարող է օգտագործվել մասը կամ ստանալ ֆայլեր

en: May be shared over the network or Bluetooth
hy: Կարող է կիսվել ավելի քան ցանցի կամ Bluetooth

en: May be shared over the network
hy: Կարող է կիսվել ավելի քան ցանցի

en: May be used to receive files over Bluetooth
hy: Կարող է օգտագործեց Bluetooth֊ի միջոցով ֆայլեր ստանալու համար

en: No reason
hy: Ոչ մի պատճառ չկա

en: Could not display the help contents.
hy: Չհաջողվեց ցուցադրել օգնության բովանդակությունը:

en: Could not build interface.
hy: Չհաջողվեց կառուցել ինտերֆեյսը.

en: Never
hy: Երբեք

en: When writing files
hy: Երբ գրում են ֆայլեր

en: Always
hy: Մշտապես

en: Only for set up devices
hy: Միայն սահմանված սարքերի համար

en: Ask
hy: Հարցնել

note: Translators: The %s will get filled in with the user name of the user, to form a genitive. If this is difficult to translate correctly so that it will work correctly in your language, you may use something equivalent to "Public files of %s", or leave out the %s altogether. In the latter case, please
en: %s's public files
hy: %s's հանրային ֆայլեր

note: Translators: This is similar to the string before, only it has the hostname in it too.
en: %s's public files on %s
hy: %s's հանրային ֆայլեր %s

note: Translators: %s is the name of the filename received
en: You received "%s" via Bluetooth
hy: Դուք ստացել եք "%s" Bluetooth- ի միջոցով

en: You received a file
hy: Դուք ստացել ֆայլը

en: Open File
hy: ֆայլը բացել

en: Reveal File
hy: Ֆայլի բացահայտում

en: File reception complete
hy: ֆայլ ամբողջական ընդունում
