mate-user-share 1.25.0 - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: _Close
ka: _დახურვა

en: _Help
ka: _დახმარება

en: _Password:
ka: _პაროლი:

en: Preferences
ka: პარამეტრები

en: Never
ka: არასოდეს

en: Always
ka: ყოველთვის
