mate-user-share 1.25.0 - en to kab translation catalogue (6 entries)

en: _Close
kab: _Mdel

en: _Help
kab: Ta_llalt

en: _Password:
kab: _Awal uffir:

en: Preferences
kab: Ismenyifen

en: Never
kab: Jamais

en: Always
kab: Toujours
