mate-user-share 1.25.0 - en to ku_IQ translation catalogue (7 entries)

en: _Close
ku_IQ: _داخستن

en: _Help
ku_IQ: _یارمەتی

en: _Password:
ku_IQ: _تێپەڕەوشە:

en: Preferences
ku_IQ: هەڵبژاردنەکان

en: Never
ku_IQ: هەرگیز

en: Always
ku_IQ: هەمیشە

note: Translators: %s is the name of the filename received
en: You received "%s" via Bluetooth
ku_IQ: تۆ "%s" بۆ هاتووە لە ڕێگایی بلوتوس
