mate-user-share 1.25.0 - en to li translation catalogue (5 entries)

en: _Close
li: _Sjloete

en: _Help
li: _Hulp

en: _Password:
li: _Wachwaord

en: Never
li: Noets

en: Always
li: Ummer
